Główka Ludwy na wagę zwycięstwa!

• autor: bart616, 2014-10-05 18:00

Dunajec Zakliczyn 1:0 Pagen Gnojnik

Bramka: Ludwa' 10

Dunajec: Migdał - Nosek, Brzęk, Barczyk, Gwiżdż - Steć, Ludwa, D. Falkowski, B. Tokarczyk, Mleczko - Gałek (Kostrzewa' 90+1)

Zapraszamy do oceniania zawodników Dunajca

Mało kto po ujrzeniu podstawowej jedenastki przypuszczał, że Dunajcowi uda się zdobyć punkty , a co więcej wygrać z wiceliderem tabeli i jednym z faworytów do zwycięstwa w lidze Pagenem Gnojnik. Zabrakło Kusiaka, Czermaka, Libery, S. Tokarczyka czy P.Falkowskiego , mimo to Zakliczynianom udało się zatrzymać rozpędzoną drużynę z Gnojnika.

Gol na wagę zwycięstwa padł około 10 minuty. Długim podaniem Stecia uruchomił B. Tokarczyk, a strzał skrzydłowego Dunajca został zablokowany  wynikiem czego był rzut rożny. Dośrodkowywał Mleczko, a najwyżej wyskoczył Ludwa, który wpakował piłkę do siatki.  Mimo tego, że to Pagen był stroną przeważającą i większą ilość czasu był przy piłce, nie potrafił on stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej. Wszystkie próby w porę wyjaśniali defensorzy Dunajca. Zespół gości atakował i narażał się na groźne kontry ze strony podopiecznych Jacka Tokarczyka. Najbliżej szczęścia był Gałek, lecz w sytuacji "sam na sam" przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W drugiej odsłonie spotkania obraz gry nie zmienił się. Przeważał Pagen, ale jego ataki kończyły się w okolicach szesnastego metra od bramki strzeżonej przez Migdała. Za to groźne sytuacje stworzyli sobie jeszcze zawodnicy z Zakliczyna. Najpierw , po zagraniu B. Tokarczyka, Mleczko z kąta trafił w skracającego mu kąt bramkarza, a następnie B. Tokarczyk w wyśmienitej sytuacji po zagraniu Gałka fatalnie chybił. Swoją szanse miał także Steć, ale jego mocny strzał minął bramkę. W międzyczasie jedną z nielicznych dobrych okazji do zdobycia bramki mieli przyjezdni. Po dośrodkowaniu w pole karne z bliskiej odległości głową nie trafił zawodnik Pagenu. Była to najbardziej klarowna okazji gości i mimo tego, że do samego końca przeważali nie zdołali doprowadzić do wyrównania. Dunajec sprawił niespodziankę i dzięki temu wskoczył na pozycję wicelidera tabeli.

Kolejnym rywalem będzie zajmujący 5 miejsce w tabeli Orzeł. Miejmy nadzieję, że w niedzielę do Dębna  Dunajec uda się w pełnym już składzie i również pokusi się o komplet punktów choć na pewno nie będzie to łatwe zadnie. Już teraz serdecznie zapraszamy.

autor: ~anonim 2014-10-05 21:30:32

avatar Co się stało że trener rezygnuje po takim wygranym meczu. Co jest grane?

autor: ~anonim 2014-10-05 21:35:06

avatar Dlaczego usówane są komentarze?

autor: ~anonim 2014-10-06 08:05:45

avatar Brawo A.S i kierownik drużyny pitraficie wszystko spierdo...ć.Coś poszło nie po ich myśli.Do Dębna pojadą sami.

autor: ~bezma 2014-10-09 01:20:25

avatar nastepny trener odejdzie przez te same osoby ?? ile kurrr zapiał mozna