Wzmocnione rezerwy OKS-u nie dały żadnych szans Dunajcowi

• autor: bart616, 2014-10-26 14:50

Okocimski KS II Brzesko – Dunajec Zakliczyn 6:1 (2:0)
Bramki:
 Tomasz Kozieł 27, Taras Jaworśkyj 43, 90, Jurij Hłuszko 55, 59, 61 - B. Tokarczyk 89

Sędziował: Tomasz Pilarski (Tarnów).
Żółte kartki: Kamil Słomka, Karol Jurkiewicz – Kamil Barczyk, Piotr Czermak.
Widzów: 50.

Okocimski II: Karol Jurkiewicz – Sylwester Tokarz, Mateusz Stolarz, Michał Kulig, Andrzej Ryglowski (46 Aleksander Ślęczka) – Kamil Słomka (60 Maciej Pawlik), Taras Jaworśkyj, Tomasz Kozieł (57 Krzysztof Sikora), Sani Goringo Abubakar (67 Szymon Kołodziej) – Tomasz Gałka, Jurij Hłuszko.

Dunajec: Kamil Migdał – Dariusz Gwiżdż, Dariusz Olszewski, Kamil Barczyk, Przemysław Libera (60 Przemysław Gałek) – Szymon Tokarczyk (71 Daniel Wzorek), Bartosz Tokarczyk, Rafał Mleczko (67 Paweł Falkowski), Łukasz Steć (46 Mateusz Wójcik) – Maciej Kusiak, Piotr Czermak.

"Pierwsza połowa miała dosyć wyrównany przebieg. Rezerwy wzmocnione kilkoma graczami z pierwszego zespołu przed długi czas nie mogły sforsować bloku defensywnego Dunajca. Sztuka ta udała się dopiero Tomaszowi Koziełowi, który w 27 minucie strzałem zza pola karnego przy słupku otworzył wynik meczu. „Piwosze” razili nieskutecznością w sytuacjach podbramkowych. Receptą na to okazały się uderzenia z dystansu. Tuż przed przerwą Taras Jaworski podwyższył rezultat bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego.

Po zmianie stron zarysowała się jeszcze większa przewaga Okocimskiego. W odstępie sześciu minut klasycznym hat-trickiem popisał się Jurij Hłuszko, który z bliskiej odległości sfinalizował celne podania partnerów. Gości tego dnia stać było raptem na jedno trafienie, gdy w 87 minucie Bartosz Tokarczyk wygrał pojedynek sam na sam z brzeskim bramkarzem. W doliczonym czasie gry szóstego gola po pięknym strzale z dalszej odległości w okienko zdobył Jaworski ustalając tym samym wynik meczu."

Najbliższym rywalem podopiecznych Jacka Tokarczyka będzie drużyna, która również spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze mianowicie Naprzód Sobolów. Już teraz serdecznie zapraszamy.

(www.okocimski.com)