Żubr Gawłówek 0:3 Dunajec Zakliczyn

Bramki: A. Wójcik' 70,' 90, Sady' 77

Czerwona kartka: B. Tokarczyk' 83 (dwie żółte)

Dunajec: Migdał - Litwa, Brzęk,Pawłowski, Gwiżdż - K. Wójcik, B. Tokarczyk (cz.k.' 83), S. Tokarczyk, Gałek (A. Wójcik' 60) - Budyn (Ludwa' 45), Sady

Wyjazd do Gawłówka okazał się dla Dunajca Zakliczyn ciężko przeprawą. Zwycięstwo nie przyszło im łatwo, a zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w końcowych 20 minutach.

Pomimo tego, że Dunajec przeważał przez całe spotkanie nie potrafił znaleźć sposobu na zdobycie bramki. Bliscy zdobycia bramki byli B. Tokarczyk czy Sady, ale ich próby bronił bramkarz z Gawłówka. Swoje szanse mieli także Gałek i Budyn, ale spaliły one na panewce z powodu złej kontroli piłki w decydujących momentach.  Żubr w pierwszej połowie był bardzo bliski szczęścia po rzucie rożnym. Wtedy to...piłka prawie bezpośrednio wpadła do bramki, ale wtedy Dunajec uratował Migdał.

W drugiej połowie drużyna z Zakliczyna biła w mur aż do 70 minuty. W tym okresie znakomitą okazję zmarnował B. Tokarczyk, swoją szanse miał także Sady  oraz A. Wójcik. Właśnie ten ostatni, którego wprowadzenie w 60 minucie okazało się strzałem w dziesiątkę, dał podopiecznym Jacka Tokarczyka upragnione prowadzenie. Po zagraniu Sadego znalazł się on w dogodnej sytuacji, nie zastanawiając się zbytnio huknął z 16 metrów pod poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi Żubra. Około 77 minuty Dunajec podwyższył na 0:2. K. Wójcik z prawej strony znakomicie zagrał do Sadego, któremu nie pozostało nic innego jak tylko trafić do siatki. W samej końcówce Wynik ustalił jeszcze strzelec pierwszej bramki, czyli A. Wójcik, dobijając piłkę do pustej bramki po zablokowanym strzale swojego brata Kamila.

W przyszłym tygodniu Zakliczynian czeka bardzo trudne spotkanie na własnym boisku. Do Zakliczyna przyjedzie bowiem spadkowicz z IV ligi Rylovia Rylowa. Czy Dunajcowi uda się obronić twierdze jaką jest stadion na Kamieńcu, gdzie jeszcze nie zaznał on smaku porażki? Przekonamy się za tydzień. Już teraz zapraszamy!