Dunajec Mikołajowice 1:3 Dunajec Zakliczyn

Bramki: 0:1 M. Wójcik' 5, 1:1 Bibro' 43, 1:2 Wzorek' 55, 1:3 Wzorek' 87

Dunajec Z.: Nosek - Litwa (Barczyk' 75), Brzęk, M. Pawłowski, Kusiak ( cz.k.' 80) - K. Wójcik, B. Tokarczyk, S. Tokarczyk, Wzorek, Steć ( Świderski' 60) -M.Wójcik (Osowski' 85)

W środę Dunajec Zakliczyn udał się do Mikołajowic by zmierzyć się ze swoim imiennikiem . Wyjazd ten można jak najbardziej zaliczyć do udanych gdyż podopieczni Jacka Tokarczyka zainkasowali 3 punkty, dzięki czemu wciąż mają szanse na zakończenie sezonu w pierwszej "trójce".

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Dunajca. Już w 5 minucie nie lada sprytem popisał się M. Wójcik i znakomicie zamienił podanie Stecia na bramkę. Ten sam zawodnik miał w pierwszej połowie jeszcze dwie dobre sytuacje lecz wówczas brakowało mu zdecydowania.  Gospodarze również mieli swoje okazję. Po jednej z nich i strzale głową ich napastnika świetną interwencją popisał się Nosek, a po drugiej musiał on wyciągać piłkę z siatki. Bramkę wyrównującą zdobył tuż przed przerwą Bibro, który będąc osamotniony przed szesnastym metrem przyjął piłkę i pokonał bramkarza z Zakliczyna.

Po zmianie stron Zakliczynianie za wszelką cenę chcieli zdobyć prowadzenie. Udało się to już w 55 minucie. Fatalny błąd defensora z Mikołajowic na bramkę zamienił Wzorek.  Miejscowi próbowali ponownie doprowadzić do remisu jednak stworzone przez nich dobre okazję zostawały w porę wyjaśniane przez obrońców gości. Z kolei szanse na podwyższenie stanu rywalizacji mieli kolejno Wzorek i B. Tokarczyk. Ten pierwszy zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału a strzał z okolic 20 metra tego drugiego obił poprzeczkę. W samej końcówce drużyna z Kamieńca postawiła jednak kropkę nad "i". Gola na 3:1 po szybkim wznowieniu gry z autu Świderskiego i indywidualne akcji  zdobył ponownie Wzorek.